UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 8605695
nr 860 5695
Bordsur
Sent 1800-tal, höjd: 27
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:47:09
18/11 12:45:21
100 kr
18/11 17:42:48